Prof. Satoshi Warita z Aoyama Gakuin University w Tokio gościem kolejnego "Piątku na Historycznym"

Kalendarz wykładów i spotkań z cyklu "Piątek na Historycznym" na nowy rok akademicki 2024/2025 powoli się zapełnia. Już w kolejny piątek 25 października gościem naszego Wydziału będzie Prof. Satoshi Warita z Aoyama Gakuin University w Tokio. Profesor wizytujący na Wydziale Filologicznym UG na zaproszenie dr. Jacka Splisgarta w ramach programu „Profesorowie Wizytujący UG”, wygłosi w języku angielskim wykład pt. "The Provincial Diet of the Province of Posen (1827-1918) and the Prussian State". Spotkanie, które poprowadzi dr hab. Anna Mazurkiewicz, prof. UG, rozpocznie się o godz. 11.30 w auli 1.48 na Wydziale Historycznym UG.

Data publikacji: wtorek, 15. Październik 2024 - 14:01; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 15. Październik 2024 - 15:11; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska